Immortals

Forumas apie Vyresniuosius, nemirtinguosius, mirtinguosius ir gaivalus
 
rodiklisrodiklis  PortalasPortalas  CalendarCalendar  DUKDUK  IeškotiIeškoti  Narių sąrašasNarių sąrašas  Vartotojų grupėsVartotojų grupės  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 Istorija

Go down 
AutoriusPranešimas
Sofi Niumen
Ugnies ir Vandens mokytoja
avatar

Pranešimų skaičius : 267
Join date : 2010-02-27
Age : 28

RašytiTemos pavadinimas: Istorija   Št. 02 27, 2010 1:47 pm

Veiksmas vyksta šiais laikais.
Ši istorija apie dvynius Auksa ir Sidabra, Saule ir mėnulį.
Buvo du paugliai brolis ir sesuo jie buvo vienmečiai jie buvo - dvyniai.Jie augo paprasta mirtingūjų gyvenima.Karta merginos brolis Džošas įsidarbino knygyne o sesuo kitoje gatvėje kavinėje.Nuo čia mūsų istorija ir prasideda.
Kai Nikolas Flamelis papasakojo tiesa Sofi ir Džošui Niumenams jie netikėjo kad yra legendiniai dvyniai Auksas ir Sidabras, Saulė ir mėnulis.Be po kiek laiko jie patys suprato kas yra.Nikolas Flamelis turėjo knygą Abraomo knygą kitaip vadinama - Kodeksu..Bet Daktaras Džonas Di ja pavogė bet Džošui pavyko išpėlšti paskutinius du lapus.Svarbiausius lapus.Kodeksas buvo ir yra labai svarbi knyga Vyresniesiems ir nemirtingiems žmonėms.Kodekse buvo surašyta kaip sukurti Išminties akmenį kaip pasidaryti nemirtingumo gėrimo ir kitko, bet svarbiausia buvo pranašystė:
Du, kurie yra viena, ir vienas, kuris taps viskuo.
Ateis laikas, ir knyga bus paimta,
Ir karalienei priklausantis vyras sudarys sajunga su varnomis.
Vyresnieji paliks Šešėlių karalystę.
Tada nemirtingasis turi išmokyti mirtinguosius,
Ir du taps vienu, o vienas taps viskuo.

Bet tai ne svarbiausia yra ir burtais su kuriuo dvyniai gali sunaikinti ar išgelbėti pasaulį.Dvyniai valdo keturis gaivalus:Ugnį, vandenį, orą, ir žemę.
Kai Daktaras Džonas Di gavo knygą dvyniai su Nikolu Flameliu turi slapstytis bet turi vyresnieji sužadinti dvyniams gales.
Pirma sužadino merginos Sofi Niumen galias.Ji išmoko valdyti ora.
Paskui sužadino ir vaikinui Džošui Niumenui galias.Bet jis nieko nemokėjo.
Dvyniai su Nikolu nuvyko pas Karalių Gilgamešą, nes jis galėjo dvynius išmokyti valdyti vandenį.
Kai dvyniai išmoko valdyti vandenį paskui jie išmoko valdyti ir ugnį ir žemę.Kai gėris prieš blogį kovojo nužudė Sofi brolį Džošą.Kai mirė Džošas Sofi nebenorėjo valdyti gaivalų.Bet nužudė ir jos tėvus, tai Sofi prisiekė atkeršyti visiems blogiečiams kad nužudė jai brangius žmones.Ji padedama Nikolo Flamelio jo žmonos Perenėlės Flamel ir kovotojos Skati atidarė mokyklą nes reikėjo surasti naujus dvynius.Kai mirė Sofi Brolis mergina tapo Vyresneje.
Sofi su savo draugais ir dabar tebeieško naujų dvynių.Bet jie tiki kad ras ir atkeršys bet pirmiausia atgaus kodeksą ir išmokys naujus dvynius valdyti keturis gaivalus.Mes kovosime prieš Blogį ir laimėsime su naujūjų dvynių pagalba.
Su naujuoju Auksu ir Sidabru, Saule ir Mėnuliu.
Po kurio meto į pasaulį buvo atsiusta gaivalų deivė, vadinama Dvynių puseserė. Jai buvo metų kiek ir Sofi. Tos deivės vardas - Yuri. Ji valdė visus gaivalus. Mėgstamiausi buvo Žemė ir Oras, nes iš jų padarydavo mirtį nešantį tornadą. Yuri pareiga buvo susivieniti su Sofi ir ieškoti kažkuriame pasaulio kampelyje likusių dvynių. Sofi paskyrė Yuri viena iš mokyklos vadovių. Dabar Sofi su Yuri susivienijo ir tapo dvynių astalija. Tai yra- vienas iž dviejų dvynių likęs pasaulyje su kažkuo iš jo giminės susivienijimas. Tie žmonės gali valdyti visus gaivalus , bet pasiskirsto galias - po dvi stichijas valdo tobulai. Astralijos susivienijimas tampa tik tada, kai žmonės suartėja ir sudaro gaivalų ratą. Atsralijos dėka, du žmonės gali sudvigubinti savo jėgas ir tapti kelioms valandoms viena ir ta pačia gaivalų jėga, skirtinguose žmonės.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://immortals.userboard.net
 
Istorija
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Immortals :: Pradžia :: Informacija-
Pereiti į: